Moja lista blogów
-
Henna - spis treści
-
Naturalne farbowanie włosów, głownie henną, staje się jednym z
najważniejszych tematów na tym blogu. postanowiłam więc zebrać w jednym
miejscu wszystkie...
11 miesięcy temu
-
🪻Purple spring 🪻
-
Hejka!🤩Ostatni makijaż w tym tygodniu zaklinający wiosnę i również
wykonany paletą cieni *Mexmo* o wdzięcznej nazwie nawiązującej do tematu
wiosny: *...
2 lata temu
-
Ciche cuda - Anna H. Niemczynow
-
Anna H. Niemczynow to pisarka, z której twórczością spotkałam się po raz
pierwszy za sprawą powieści *Życie Cię kocha, Lili*. Wspomniana historia
wlała w...
2 lata temu
-
Jakie perfumy na prezent?
-
No właśnie!
Prezenty to temat - rzeka. Rzeka, która wzbiera nie na wiosnę przy
roztopach, tylko zimą, kiedy mrozik szczypie i trzeba czymś ogrzać
serdusz...
2 lata temu
-
4 SKIN - Specjalistyczna pielęgnacji marki EVINRON - maska oczyszczająca
oraz kapsułki regenerujące z retinolem
-
Nawet wypielęgnowana skóra ma czasem gorsze okresy, kiedy jej stan z
różnych przyczyn się nagle lub stopniowo pogarsza. Wpływa na to wiele
czynników zaró...
2 lata temu
-
GUERLAIN SHALIMAR SOUFFLE DE PARFUM
-
Witajcie Kochani!
Wiele zapachów, które mam w swojej kolekcji, kojarzą mi się z konkretnymi
osobami albo sytuacjami. Podobno właśnie najłatwiej przywoła...
3 lata temu
-
Klasyczny lakier do paznokci o wyglądzie i trwałości hybrydy? To możliwe!
Revers Solar Gel
-
Faktem jest, że lakiery hybrydowe czy żelowe już dawno wyparły zwykłe,
klasyczne lakiery (choć nie jest mi łatwo się z tym pogodzić...) Jest to
zrozumiał...
3 lata temu
-
beGlossy Pastel Paint
-
BeGlossy Pastel Paint to edycja, w której nie zabrakło pastelowych kolorów
i już wiosennego klimatu. Tym razem postawiono na kosmetyki pielęgnacyjne.
W su...
4 lata temu
-
Yves Rocher | kalendarz adwentowy 2020 + konkurs
-
*Jak dobrze rozpocząć grudzień? Oczywiście od otwarcia pierwszego okienka w
kalendarzu adwentowym! Do wyboru mamy wersje z czekoladkami, kawami i
herbatami...
5 lat temu
-
Hawajska sukienka i tropikalne paznokcie 🌺🌿
-
Była hawajska koszula - czas na hawajską sukienkę! 🌺 Czyli tym razem coś z
mojej szafy, a nie mojego Męża 😁 To sukienka, którą zupełnie przypadkiem
znal...
5 lat temu
-
Walentynkowe serduszkowe, Valentine's heart nails
-
Witajcie w Walentynki! Dawno już nic nie dodawałam, ciągle brakuje czasu
:P Ale jak jest kolejna okazja to musiało się pojawić jakieś zdobienie.
Dla przypo...
6 lat temu
-
A po przerwie... ;)
-
Wiecie, końcówka roku zachęca do tworzenia postanowień noworocznych ;).
Unikałam takowych całe swoje życie (bo takich postanowień chyba najtrudniej
dotrzy...
6 lat temu
-
LATO W KOLORACH KOLEKCJI NEONS BY OPI
-
Nieco spóźniona, ale nadal na czasie wracam do was po długiej przerwie z
letnią kolekcją *OPI Neons by OPI*.
Tego lata OPI zabiera nas do świata elektroni...
6 lat temu
-
CUCCIO COLOUR, KOLEKCJA HEATWAVE
-
Ostatnie dwie lakierowe kolekcje marki Cuccio Colour zdominowane były przez
jasne kolory - zimowa chłodna z dużą ilością szarości Wanderlust i
wiosenna- dz...
6 lat temu
-
Sprzedaż - uzupełnienie
-
*Witam*
Dziewczyny chciałam Wam tylko powiedzieć
iż właśnie uzupełniłam zakładkę *SPRZEDAŻ*
Dodałam pierwsze zdjęcia i postaram się sukcesywnie dodawać re...
7 lat temu
-
I Love Honey: Po co komu peeling do ust i jak zrobić go sobie w domowym
zaciszu /Who needs a lip scrub and how to do it at home
-
Zabieram się za nadrabianie postów z *akcji blogerskiej Wspaniały Rok,
organizowanej przez Michała z bloga Twoje Źródło Urody.* Dziś mam do
ugryzienia tema...
7 lat temu
-
Nowości SENSIQUE i MY SECRET w Drogeriach Natura zima 2018
-
[image: sensique]
Witam po dłuższej przerwie.Wiele spraw składa się na to, że ostatnio mnie
tu nie ma, ale dostałam przesyłkę z nowościami , które pojawił...
7 lat temu
-
Eyebrow Fixer, bezbarwny żel utrwalający do brwi od Wibo - Projekt Lipiec
2018 dzień 9.
-
Żel do brwi jest kosmetykiem, którego używam od dawna. Tak się składa, że
do tej pory pozostała wierna produktom z Wibo. Początkowo używałam
brązowego żelu...
7 lat temu
-
ZOYA - Jelly Brites
-
Hi Girls!
Today I have for you the new Jelly Brites from ZOYA, three bright shades
with jelly-squishy finish.
Jelly Formula shades are sheer upon first co...
7 lat temu
Bardzo ładnie wyszło :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńświetne!
OdpowiedzUsuńPięknie Ci to cieniowanie wychodzi.. Po mistrzowsku :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńCieniowanie wychodzi mi wyjątkowo dobrze, może to kwestia doboru kolorów?
śliczne
OdpowiedzUsuńbomba
OdpowiedzUsuńPięknie to zrobiłaś!
OdpowiedzUsuńTakiego potrójnego efektu jeszcze nie widziałam :)
OdpowiedzUsuńWow. Naucz mnie :)
OdpowiedzUsuńJak zachoduje paznokcie przyjezdzam na kurs :D
Swietnie dobralas kolory :)
Zapraszam :)
UsuńNaprawdę ładne. Podziwiam zgrabność, cierpliwość i ...artystyczne zacięcie :)
OdpowiedzUsuńCierliwości do tego nie trzeba, naprawdę :)
UsuńMuszę spróbować w końcu cieniowania, Twoje bardzo ładnie wygląda:)
OdpowiedzUsuńDziękuję ;)
UsuńMe Gusta!
OdpowiedzUsuńNakupiłam dziś lakierów , ale większość trafi do Agnieszki, mam nadzieję że się ucieszy.
Ale sobie też coś zostawiłas?
Usuńpodoba mi się to! Super dobrałaś kolory!
OdpowiedzUsuńświetnie wyszło! zdolniacho :)
OdpowiedzUsuńSuper wyszło :)
OdpowiedzUsuńwow, genialne
OdpowiedzUsuńzdolna jesteś. :) cieniowanie super.
OdpowiedzUsuńDziekuję :)
UsuńTOVA! Chyba dostaniesz ode mnie normalnie nobla :D za tekst: "Ja mam jakis inny krem matujący - w długiej i srebrnej tubce z dozownikiem." :D Musisz za często przebywać w towarzystwie mężczyzn, jakbym slyszala mojego faceta, kup mi tą maseczkę no wiesz,w szarym opakowaniu :D
OdpowiedzUsuńA paznokcie - pierwsza klasa! :)
No inny krem matujący Tołpy znaczy się :) Bo myślałam, że mam podobnie jak Ty Sebio (no tak było w tytule aukcji allegro, gdzie go kupiłam). Ale teraz widzę, że ja mam Huminea :)
UsuńWidać, że pracuję prawie z samymi facetami ;)
zdradz jak to robisz:)
OdpowiedzUsuńZdradzę :)
Usuńślicznie ci to wyszło :)
OdpowiedzUsuńłał,ja nie porafie dobrze pomalowac nawet jednym kolorem;dhehe;d
OdpowiedzUsuńpozdrawiam;)
pieknie
OdpowiedzUsuńpieknie
OdpowiedzUsuńKojarzy mi się z jakąś papugą :D Świetny masz kształt paznokci, zazdroszczę strasznie.
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńFantastycznie dobrane kolory:) Świetnie! Pozdrawiam i zapraszam do siebie
OdpowiedzUsuńŚwietne kolor i super efekt ;)
OdpowiedzUsuńświetnie to wygląda :) chyba kiedyś będę musiała w końcu spróbować : )
OdpowiedzUsuńRadi
Podobają mi się :)
OdpowiedzUsuńślicznie wyszło ;)
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie, dopiero zaczynam i organizuję rozdanie ;)
OMG cudownie to wygląda! ja niestety jestem beztalenciem pazurkowym, więc nawet nie próbuję xD
OdpowiedzUsuńSpróbuj, nawet nie wiesz jakie to proste :)
Usuńfajne te ombre robisz!
OdpowiedzUsuńpapuzie :) ja mam dwie lewe rece do takich rzeczy
OdpowiedzUsuńpięknie:) Ja wczoraj pierwszy raz testowałam ombre manicure: żółty/pomarancz/czerwony i nawet fajnie wyszlo:)
OdpowiedzUsuńno ok, ale jak to zrobić? ;)))
OdpowiedzUsuńwygląda prześlicznie i imponująco!
Soczyście to wygląda! :)
OdpowiedzUsuńZostalaś otagowana, zapraszamy do zabawy! :)
http://bloganeek.blogspot.com/2012/08/kilka-ciekawostek-o-nas-czyli-tag-nasze.html
dziękuję :)
Usuńkolejne cuda :D:D przepiękne :)
OdpowiedzUsuńfajnie by było jak byś dała stepik jak to zrobic ,bo swietnie Ci to wychodzi:)
OdpowiedzUsuńŚwietne, no poprostu boskie
OdpowiedzUsuńwiedziałam, że Ci się spodoba :)
UsuńO.o PIĘKNE!
OdpowiedzUsuńGdybym tylko ja tak umiała.. :(
Fantastyczne !! ślicznie Ci wyszły:)
OdpowiedzUsuńBardzo efektowne!
OdpowiedzUsuńSuper :)!
OdpowiedzUsuńo wow jak ślicznie :)
OdpowiedzUsuńŚwietne cieniowanie :) Bardzo mi się podoba!
OdpowiedzUsuńPiękne ombre!
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńSuper:D
OdpowiedzUsuńMatko jaka wspaniała prawie tęcza, ja bym nie miała cierpliwości :)
OdpowiedzUsuń