Z trwałością jest kiepsko. Wytrzymał 2 dni a potem odlazł mi płatami w kąpieli. Może to i lepiej, bo przestał mi się podobać już w pierwszej minucie po nałożeniu. A wam jak się podoba?
Lakier Orly Take a Chance
Z trwałością jest kiepsko. Wytrzymał 2 dni a potem odlazł mi płatami w kąpieli. Może to i lepiej, bo przestał mi się podobać już w pierwszej minucie po nałożeniu. A wam jak się podoba?
brzydal z niego. :P
OdpowiedzUsuńStraszny brzydal :P
UsuńOj,bardzo mi się nie podoba ;)
OdpowiedzUsuńTaki w sumie średni jest :) Szybko Ci odlazł ;o
OdpowiedzUsuńCzy szybko? Wiele lakierów tak szybko mi odpada :)
Usuńorly jeszcze nic nie mam, ale na ten i tak bym się nie skusiła...Średniak z niego :)
OdpowiedzUsuńTen jest słaby, ale znam wiele fajniejszych :)
Usuńnie w moim stylu :)
OdpowiedzUsuńbrzydki :D
OdpowiedzUsuńtaki pomaranczowawy sie robi?:)
OdpowiedzUsuńTaki pomarańczowo-brązowy :(
Usuńten kolor jest wg mnie brzydki .. ;)
OdpowiedzUsuńWedług mnie też :)
UsuńAle w buteleczce jest śliczny :(
Nie przypadłm mi do gustu ze względu na obecność miedzianych tonów. Nie czułabym się zbyt dobrze w takich ciepłych odcieniach.
OdpowiedzUsuńAżeby było zabawniej miedziane tony są tylko pod pewnym kątem, sam w sobie to trochę taki burawo-zielonkawy brąz.
Usuńnie przypadł mi do gustu ten kolor..
OdpowiedzUsuńNie przepadam za miedzią
OdpowiedzUsuńNa paznokciach :)
UsuńTrudno powiedzieć :) Ma w sobie potencjał, ale spodziewałabym się więcej po Orly.... Z drugiej strony sama trafiłam na felerne kolory i jakoś mój zapał osłabł pod kątem dalszych zakupów.
OdpowiedzUsuńZ Orly mam wiele dobrych lakierów, tylko ten taki jakiś słabiutki :(
UsuńOj, tym razem zupełnie nie moja bajka..
OdpowiedzUsuńDuochromy to zdecydowanie nie są moje ulubione lakiery, a ten do tego ma sporo wad no i brzydki kolor..