środa, 15 czerwca 2016

KONKURS - OPOWIEDZ O SWOJEJ NAJWIĘKSZEJ POMYŁCE I WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW SMASHBOX


Zakupy robię głównie online. Brak czasu i chęci na częste włóczenie się po sklepach sprawia, że wolę usiąść spokojnie w fotelu, poprzeglądać dostępne oferty i wybrać to, co najbardziej mi odpowiada. Ale mam wrażenie, że zakupy przez internet często bywają nietrafione. A na pewno częściej niż tradycyjny shopping. A to bluzka ma nie ten kolor, co na monitorze, odcień pomadki nie ma nic wspólnego ze zdjęciem na stronie sklepu. Do tego też dochodzą pomyłki ze strony sklepów, np. przy pakowaniu. Zamawiam szampon - dostaje balsam do ciała.
Znacie to?
Dzisiejszy konkurs to też zasługa pomyłki ze strony SEPHORA. Zamawiałam zestaw do konturowania twarzy, dostałam zestaw do makijażu oczu. Ale SEPHORA zachowała się bardzo fajnie, dostałam zwrot zapłaconych pieniędzy a błędnie przesłany zestaw kazano mi zatrzymać na pocieszenie. I tak oto mam prezent dla moich wiernych czytelników ♥


Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? 
 
1. Należy być publicznym obserwatorem bloga 
2. Zgłosić się pod postem, zgodnie z podanym wzorem:
Udostępnienie informacji o  konkursie, polubienie fan page czy obserwacja mnie na Instagramie  nie są obowiązkowe, ale pomogą zaskarbić sympatię jury :) 

Obserwuję blog jako:
Moja największa pomyłka: 
Obserwuję na Instagramie jako*:
Lubię na FB jako*
Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*: 
* - warunki nieobowiązkowe

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Konkurs trwa od dziś do 26.06.2016 do godziny 23:59.


Nagrodę wybiorę ze wszystkich zgłoszeń spełniających warunki a o wynikach poinformuję w ciągu 2-3 dni na blogu i FB. Czas oczekiwania na nagrodę wynosi ok. 2 tygodnie. 

A w skład zestawu wchodzą:
- cienie (tzw. trio) Smashbox
- czarna kredka do oczu
- brązowa kredka do oczu
- tusz do rzęs FULL EXPOSURE
- baza 24 HOUPHOTO FINISH
- plus 3 mini cienie marki Sephora

Wszystko oczywiście nowe i nieużywane.  

Powodzenia!

Tekst zawiera linki afilacyjne. Zachęcam was do wchodzenia w nie, ponieważ niewielki % z tego trafia do mnie.

30 komentarzy :

 1. Wow, cały box tych Smashów :D Powodzenia, dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Sephora postąpiła z klasą!

  Kiedyś jeden sklep przesłał mi jeden kosmetyk pomylony (i znacznie tańszy od zakupionego ;-)), a drugi otwarty, zaschnięty i oblepiony. Gdy im napisałam o tym, to musiałam przesłać zdjęcia, a potem przynieść do sklepu produkty, żeby je wymieniono. ;/ Potraktowano mnie jak kombinatorkę, choć to nie ja kombinowałam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję blog jako: Dorota K
  Moja największa pomyłka: Pracowałam kiedyś w przychodni, gdzie przychodził ogrom ludzi, a ja kompletnie mylę twarze. Kiedyś będąc na zieleniaku z moim byłym mężem (niech mu się tam...) spotkałam babkę - pacjentkę, pomyliłam ją oczywiście ze znajomą. Najpierw powiedziałyśmy sobie dzień dobry, a po dzień dobry powiedziałam jej że przyjdę do niej na tą kawę i pogadamy o kosmetykach. Ona się uśmiechając wyprowadziła mnie z błędu, ale mąż żartując powiedział że ze mną więcej nie pójdzie, bo się wpraszam do obcych ludzi na kawę. :D Druga pomyłka związana z nierozpoznawaniem ludzi była kiedy zapytałam lekarza na pogotowiu przy hucie "w czym mogę panu pomóc", kiedy go zobaczyłam w poczekalni, to było zimą i na poczekalni nie zdążyłyśmy jeszcze zapalić światła. Jego mina była bezcenna :D
  Obserwuję na Instagramie jako*:Daisy1906
  Lubię na FB jako*: Dorota Kowalska
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*:https://web.facebook.com/kolorowyswiatmarzen/posts/534951336688583
  * - warunki nieobowiązkowe

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję blog jako: kruszynkove love
  Moja największa pomyłka:Marzyłam o paletce Chocolate Bar z Too Faced, zamówiła ją, ale przysłąli mi identycznie wyglądajacą podróbkę. Trochę to moja wina, bo średnio sprawdziłam żródło. Będę miałą nauczkę, żeby zamawiać tylko ze sprawdzonych stron.
  Obserwuję na Instagramie jako*:kruszynkove love
  Lubię na FB jako*: nie mam facebooka ;/
  Udostępniłam/łem informację o konkursie

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję blog jako: Gabriela Jamro
  Obserwuję na instagramie: Gabriela Jamro
  Lubię fanpage jako: Gabriela Jamro

  Moją najgorszą pomyłką było... nic. Biorę tutaj pod uwagę oczywiście te bardziej życiowe. Każda rzecz, nawet najmniejszy błąd, czy zdarzenie czegoś mnie nauczyło. Nie żałują żadnej rzeczy, wydarzenia czy znajomości, ponieważ to właśnie one sprawiły, że jestem dzisiaj jaka jestem i każde te pozorne pomyłki mnie ukształtowały. Doceniam je w każdym celu, ale pod żadnym pozorem nie rozkładam na czynniki pierwsze- przede mną jeszcze na pewno wiele pomyłek, które i tak finalnie okażą się tymi właściwymi doświadczeniami.

  życzę powodzenia wszystkim, a Tobie dziękuję za konkurs, bo nagroda jest naprawdę wspaniała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję blog jako: Esy,floresy,fantasmagorie
  Obserwuję na instagramie: esy,floresy77
  Lubię fanpage jako: Esy i jako Małgorzata Ewa Jot
  Moją największą i najbardziej dotkliwą pomyłką był zakup w ciemno wody toaletowej Jimmy Choo.. A było to tak (Tak wiem, nie zaczyna się zdania od ale , ale ...Otóż przy zakupach (nota bene w Sephorze) dostałam próbkę nowego wówczas zapachu Jimmy CHoo - Zakochałam się od pierwszego węchu. Tak na "muszę mieć - zaraz, natychmiast - już". Pognałam więc na drugi dzień do Sephory i na fali skrajnego podekscytowania złapałam pudełko bez zastanawienia, bez przeczytania. W domu, gorączkowo rozwaliłam opakowanie chcąc zanurzyć się w cudownie świeżym toffi ------ i szczęka mi opadła :( Zapach był kompletnie ale to kompletnie inny od tego co oczekiwałam. Spojrzałam na pudełko (w głowie milion niecenzuralnych treści) i okazało się, że to była woda toaletowa a nie woda perfumowana. Fakt, moje gapiostwo ale swoją drogą nie przypuszczałam, że te wersje aż tak diametralnie się różnią..
  Szczęście w nieszczęściu, że toaletowa wersja podpasowała Mamie...ale ja zawiodłam się na tyle, że obrażona nie patrzę w ogóle w stronę JC :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ha, w końcu jakieś pytanie konkursowe jest idealne dla mnie :D

  Obserwuję blog jako: Bellitkaa
  Moja największa pomyłka: W firmie, w której obecnie pracuje jestem już od 1,5 roku, jednak pierwsze dni będą mi przypominane do końca mojej obecności tutaj. Regularnie co miesiąc słyszę: "Izabela, czy Ty robisz w tym miesiącu wypłaty? He he he". Teraz już się zawsze uśmiecham na to pytanie, ale kiedyś nie było mi do śmiechu...
  Wróćmy jednak do początku. Dział księgowości. Nowa firma, nowe zasady, ja taka onieśmielona, robię pierwsze wypłaty swoim nowym kolegom i koleżankom.
  Wszystko policzone, wprowadzone w systemy, od płatności dzieli mnie jedno klikniecie. Wtem! Nie działa, po kliknięciu nie dzieje się nic. Klikam raz, drugi trzeci, o, udało się! Autoryzuje płatność i zadowolona kończę prace. Za dwa dni okazało się, ze potroiłam wypłaty dzięki temu błędowi! Zamiast £30 000 wypłaciłam łącznie £90 000. Niestety, dużo nas kosztowało nerwów czy wszyscy pracownicy zechcą oddać pieniądze. Na szczęście kolegów mam tu fajnych, w ciągu tygodnia konto bankowe firmy i pracowników wyglądało jak trzeba, ale do dzisiaj wszyscy wspominają mój mały horror z wielkim entuzjazmem :)

  Obserwuję na Instagramie jako*: Bellitkaa

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia dziewczyny, nagrody super !

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję blog jako: magdalena switala
  Moja największa pomyłka: Mój największy błąd popełniłam jako początkująca sekretarka. Wiadomo, pierwsza praca, stres i chęć wypadnięcia jak najlepiej już od pierwszego dnia. Oprócz odbierania telefonów, pilnowania kalendarza szefa, wysyłania i odbierania korespondencji i tym podobnych rzeczy od czasu do czasu zajmowałam się też parzeniem kawy dla gości. Pewnego dnia szef zawołał mnie na krótką rozmowę i wyjaśnił, że dziś pojawi się u niego pewien bardzo gość, no, taki niemalże VIP i wszystko ma być przygotowane na tip top. Wszyscy postawieni w stan gotowości czekają. Kiedy tylko ta ważna persona zniknęła za drzwiami dyrektorskiego gabinetu, zaparzyłam kawę i zaniosłam na tacy, razem z cukrem, łyżeczkami i drobną przekąską. Jeszcze nie zdążyłam wyjść, kiedy gość po wypiciu łyku kawy gwałtowanie poczerwieniał, zaczął się krztusić i parskać, a przerażony szef zastanawiał się chyba, czy nie zdzielić go w plecy. Jak się okazało pomyliłam torebki i zamiast cukru nasypałam do cukierniczki soli. A że gość lubił kawę słodką, toteż dosypał sobie hojnie tego „cukru” ;) Na szczęście miał też poczucie humoru i udało się całą sytuację obrócić w żart. Nie zostałam posądzona o chęć zamordowania bardzo ważnego gościa, pracy nie straciłam, ale mam nauczkę, żeby przed podaniem czegokolwiek gościom dwa razy sprawdzić, czy aby nie doszło do pomyłki ;)
  Obserwuję na Instagramie jako*: szczurek.bez.ogonka
  Lubię na FB jako*: swita77
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*: -

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję blog jako: keepcalmcarryon.pl
  Moja największa pomyłka: Zapomnieć na chwilę czym jest miłość, do teraz żałuję, ale człowiek uczy się na błędach, a błędy są po to by je popełniać..Ważne jest, że staram się teraz nie popełniać pomyłek i nie żałować żadnej chwili w życiu:)
  Obserwuję na Instagramie jako*: @keepcalmcarryonblog
  Lubię na FB jako*: @justyna.rosiak.31
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*: https://www.facebook.com/keepcalmcarryon2013/

  OdpowiedzUsuń
 11. obserwuję jako :Paula Szewczak (fb) insta : paulaszewczak
  Moja największa pomyłka... pierwsze co przyszło mi do głowy to śmiechu warte moje AMBITNE PARKOWANIE przy biedronce...zaparkowałam obok srebrnego samochodu równolegle do niego po czym wysiadam a tu się okazuje że zaparkowałam na środku przejazdu który był jedynie oznaczony innym kolorem kostki brukowej :D blondynką nie jestem ale takie rzeczy czasem sprawiają ,że może nią byłam w poprzednim wcieleniu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję blog jako: MadziaD


  Moja największa pomyłka: Nie wiem, czy jest to moja największa życiowa pomyłka, jednak w znacznym stopniu wpłynęła na moją codzienność.
  Historia ta dotyczy mojej kocicy, która nazywa się Micia.
  A było to tak :
  Dawno, dawno temu ..... jakieś 4 lata temu, jako świeże małżeństwo, postanowiliśmy z mężem, że przygarniemy jakiegoś zwierzaka. Ja byłam za psem, mąż za kotem. Nie upierałam się zbytnio przy swoim i stwierdziłam, że kot może być, nigdy go nie miałam, wiec może będzie fajnie.
  Zaczęłam więc poszukiwania odpowiedniego kandydata, no właśnie mąż chciał "chłopczyka" i do tego żeby był młodziutkim kotkiem. Szukałam i szukałam i pokazywałam mężowi, "a może taki", "a może ten", no ale jakoś tak nam to nie wychodziło. Dopiero przed świętami Bożego Narodzenia natrafiłam na ogłoszenie, w którym starsza Pani poszukiwała domu dla kota, bo ktoś go porzucił, a ona ma już 3 i się za bardzo z "nowym" nie lubią.
  Kot na zdjęciu wyglądał ładnie, więc pojechaliśmy, ... w Wigilię. Mąż coś tam marudził, ale mu przeszło.

  Okazało się, że Kot, to nie kot, tylko kocica i ma już swoje lata na grzbiecie.
  W ten oto sposób Micia rządzi na moim osiedlu wszystkimi kokami, a nam sprowadza do domu znajomych w postaci myszy i ptaków.

  I wiecie co? nie oddałabym jej za żadne skarby;-)

  pozdrawiam

  Obserwuję na Instagramie jako*:nie, nie obserwuję, bo nie mam konta

  Lubię na FB jako*: Mgdalena C

  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*: http://kwiatostankosmetyczny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję blog jako: rudy włos
  Moja największa pomyłka: U mnie to wybór kierunku studiów magisterskich. O ile licencjat robiłam z administracji i doszłam do wniosku, że kolejne dwa lata klepania w zasadzie tego samego nie ma sensu nawet dla tych MGR, to magisterkę poczyniłam na wydziale finansów i rachunkowości dla totalnej odmiany wybierając specjalizację z podatków. Liczyłam nie wiem na co, że to będą studia prawnicze a nie matematyczne:) Po kilku zajęciach okazało się, że totalnie nie moja bajka to księgowanie kont, liczenie, nazewnictwo finansowe. Przedmioty specjalizacyjne były już bardziej ciekawe, ale i tak totalnie nie takie jak sobie uroiłam. Liczyłam, że będziemy rozkminiać ustawy i rozporządzenia podatkowe, wypełniać pity, pisać interpretacje heh:)Chciałam po pierwszym semestrze zrezygnować i składać papiery na tą administrację, ale zacisnęłam zęby, wzięłam korki u znajomej księgowej i jakoś dobrnęłam do końca, bo szkoda było mi kasy, którą w to wsadziłam. Wybór był totalną pomyłką i drugi raz w życiu bym się nie zdecydowała na ten kierunek. Bo o ile sama "nauka" o podatkach ciekawa to księgowy aspekt zupełnie nie.
  Obserwuję na Instagramie jako*: rudy_wlos
  Lubię na FB jako*: Kasia S
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*: http://rudywlos.blogspot.com/search/label/banery

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję blog jako: Świat Kosmetykoholiczki
  Moja największa pomyłka: Moją największą pomyłką, ale zarazem najlepszym wyborem są moje studia. Same w sobie są najgorszym wyborem jakiego w zyciu dokonałam. Bardzo trudno wybrać sposród tylu możliwości, moim zdaniem powinna być możliwość chodzenia na kilka kierunków po kilka tygodni, by sprawdzić na czym dokładnie polegają, a dopiero potem dokonywać wyboru. Wracając jednak do tematu, możesz zastanawiać się to czemu ich nie rzuciłam i nie wybrałam innego kierunku. A no dlatego, ze początkowo, przez ok pierwszy rok było "po prostu" bez tagedii ale i bez miłości, myślałam więc ze się rozkręcę i zlapię bakcyla. Gdy po drugim roku zrozumiałam że to totalnie nie mój świat, miałam ochotę zrezygnować, ale cały czas myślałam o tym, że za wszystko płacą moi rodzice i nie chcę narażać ich na kolejne lata kosztów. Tak więc postanowiłam dotrwać do końca, mimo iż niejednokotnie płakałam w poduszkę z bezsilności, z nawału pracy, z powodu prowadzących, którzy potrafili być bezwzględni (raz jedna prowadząca zaczęła przy grupie obrażać nie tylko mnie, ale i moją rodzinę, której na oczy nie widziała...). Teraz jestem na trzecim roku, coraz bliżej końca a ja się doczekać nie mogę kiedy skończę, a później nawet nie chcę mieć nic wspólnego z zawodem. Natomiast wspomnę tylko, że jeśli chodzi o ten szczęśliwy fragment tej historii, to drugą opcją studiowania było wyjechanie do innego miasta niż Rzeszów i studiowanie kosmetologii, ale skończyłam w Rzeszowie, gdzie poznałam mojego chłopaka. W innych okolicznoścach pewnie byśmy się nie spotkali, więc warto było przejść to wszystko na uczelni :D
  Obserwuję na Instagramie jako*: swiat_kosmetykoholiczki
  Lubię na FB jako*: Karolina Szatkowska
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*: Na dole bloga http://swiatkosmetykoholiczki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję blog jako: ank13pietro
  Moja największa pomyłka: Może kogoś zaskoczę, ale żyję tak, by niczego nie żałować, stąd ciężko mi sobie przypomnieć coś spektakularnego ;) Ba, ciężko mi sobie przypomnieć cokolwiek w tym temacie... niech będzię więc wybór szkoły - liceum, niby jedno z najlepszych w województwie. Wybrane bez entuzjazmu, zaangażowania, czegokolwiek. Przesiedziałam tam jak za karę, w ogóle nie pamiętam żadnych ciekawszych wspomnień ze szkoły... Szkoda trochę, bo nieco zmarnowałam taki fajny czas w życiu, a i tak nie poszłam potem na studia :) Nie dlatego, że się nie dostałam (a tą nieszczęsną szkołę ukończyłam z bdb wynikiem) a po prostu zaczęłąm wiedzieć czego w życiu chcę. Teraz kontynuuję tą ciężką pracę i realizuję się zawodowo (wkrótce otwieram swój salon) Także nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)
  Obserwuję na Instagramie jako*: ank13pietro
  Lubię na FB jako*: Anna Cerecka
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*: nie, nie umiem

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuję blog jako: Aleksandra Hejne
  Moja największa pomyłka: Moja największa pomyłka, a właściwie było ich dwie, jedna z nich również dotyczyła zakupów przez internet! I było to nawet całkiem niedawno. Szykowałam się do wyczekiwanego dłuższy czas wyjazdu i postanowiam zamówić sobie nowe buty, które od dawna bardzo mi się podobały. Kupiłam je na wszystkim dobrze znanym allegro. Mega się cieszyłam jak wkońcu przyszła paczka! Otwieram, a tu kapok ratunkowy... Wkurzyłam się jak nie wiem, bo tego to bym się w życiu nie spodziewała... Na szczęście Pan od którego zamawiałam dość szybko się odezwał, przeprosił za pomyłkę i przesłał mi wkońcu moje buty, a ja odesłałam ten nieszczęsny kapok haha:D Natomiast druga była dokładnie wczoraj na meczu Euro, Polski ze Szwajcarią. Poszłam ze znajomymi na strefę kibica no i tam oglądaliśmy mecz. Gdy były słynne karne, przez nieuwagę moją i jednej z moich koleżanek zaliczyłyśmy kompletną wtopę... Myślałyśmy, że bramkarz naszej drużyny obronił gola przeciwnika, zaczęłyśmy już krzyczeć i klaskać, a tu taka pomyłka, że gol jednak padł. Wszyscy patrzyli się na nas jak na głupie! I te miny wszystkich fanów Polskiej piłki nożnej... Kompletna masakra! Ehhh... Tak to jest jak kobitki chcą i oglądać mecz, i poplotkować!
  + przepraszam, że kilka razy usunęłam mój komentarz, ale cały czas wkradała się w niego jakaś literówka. Pozdrawiam Monia! :)
  Obserwuję na Instagramie jako*: @aleksandrahejne
  Lubię na FB jako*: Ola Hejne

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuję blog jako: Anita B.
  Co do pomyłek to moja była dość spektakularna...Zdarzyło mi się kiedyś z rozpędu pomylić samochody i wsiąść z impetem do auta zupełnie obcego mężczyzny. Poszło migiem: wyleciałam z pracy, wsiadłam do auta, i paplają, że przepraszam za spóźnienie, ale Gośka to i tamto... zapięłam pas, pogłaskałam kierowcę po udzie i ze słowami "Odpalaj kochanie" zamierzałam się właśnie by dać mu buziaka. I nagle do mnie dotarło....Bo twarz inna i "kochanie" dziwnie obcym głosem wykrztusiło "Dzień dobry, a pani się czasem nie pomyliła?" Matko Kochana to był szok. Normalnie kubeł zimnej wody. A potem wrzątku...Myślałam, że się ze wstydu spalę. Chyba do końca życia tego momentu nie zapomnę... Gdybym go jeszcze po tym udzie nie smyrała...Ech...Niemniej w szybę pukał już mój chłopak roześmiany od ucha do ucha. Wystrzeliłam z tego samochodu jak szalona. Kierowca dość szybko się otrząsnął (szybciej ode mnie) i zapewniał z uśmiechem, że mu miło. I że mu koledzy w pracy nie uwierzą...Co gorsza dziewczyny z pracy też tę scenę przez okno widziały i pękały ze śmiechu. A jak mój chłopak zaczął mi opisywać jaki był zdumiony, że zignorowałam jego samochód i wsiadłam do innego, to myślałam, że go uduszę :) Niemniej skończyło się na śmiechu. Teraz wsiadam do samochodów ostrożniej, ale i mój kierowca nabrał nawyków kamerdynera i czeka na mnie przed autem. Jak twierdzi "żeby ograniczyć moje zapędy do napastowania postronnych"...:)
  Obserwuję na Instagramie jako*: nie mam
  Lubię na FB jako*: Barbara P.
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)* nie

  OdpowiedzUsuń
 19. Miałam zgłosić się do konkursu, ale znając pytanie chętnie przejrzałam czy innym też się zdarzają śmieszne wpadki ... No i padłam ze śmiechu przy wyznaniu Anity B. Moje ma się do tego nijako zatem życzę tylko powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję jako: darvulia a
  Moja największa życiowa pomyłka: W średniej szkole mieliśmy wychowawczynię, której po prostu nikt nie lubił. Za każdym razem, kiedy chciała aby ktoś z naszej klasy otworzył okno wydobywała z siebie zdanie "Poproszę o okno". Każdy z tego się śmiał. Prawdopodobnie od początku swej kariery jako nauczycielka, tak właśnie mówiła. Pewnego dnia wpadłam na bardzo głupi pomysł. Przyniosłam z domu potrzebne narzędzia-wkrętarkę (tak, dźwigałam ją do szkoły w torbie, przez co nie wzięłam książek, tylko jeden taki zeszyt do wszystkiego), na wszelki wypadek śrubokręty (jakby wkrętarka zdechła), kilka kluczy. Przed lekcjami wzięłam klucz do klasy i kilkoro chłopaków, aby mi pomogli. Tak, właśnie to się stało! Wykręciliśmy to przeklęte okno! :O Nauczycielka, wchodząc do klasy, znowuż wypowiedziała te "zaklęcie" i wiecie co wtedy się stało? Zza szafy wyciągnęłam z kolegą okno. Babka nie wiedziała co się dzieje. Powiedzieliśmy jej, że tak wiele lat prosi o to okno, a my ją bardzo lubimy i chcemy bardzo uszczęśliwić. Jakże ona na nas się wydarła! Dostałam na półrocze zachowanie naganne, list dyrektora do domu i udupienie z matmy (uczyła matematyki) do końca swych szkolnych dni. Tak też nie zdałam matury z matmy (na korepetycje nie było mnie stać). Wiem, że gdyby nie to okno, miałabym papierek ze zdaną maturą.

  Była jeszcze jedna, krótka. Na dyskotece się upiłam troszku :D Chciałam z samochodu narzeczonego wziąć bluzę, kiedy on stał z kolegami. Polazłam do jakiegoś samochodu, przekonana, że to ten właściwy. Szarpałam, drzwi się nie otwierały pomimo, że wyłączyłam alarm. Kopałam w ten pojazd. Zaczął wyć alarm! Przybiegł właściciel, zadzwonił na policję, bo ja twierdziłam, że to nie jego samochód. W ostatniej chwili narzeczony wyciągnął mnie z radiowozu, chcieli mnie odwieźć na izbę wytrzeźwień.
  Od tamtej pory nie piję alkoholu :D

  Obserwuję na instagramie jako: darvuliaa
  Lubię na FB jako: Paulina Nowik
  Info o konkursie udostępnione: https://www.facebook.com/paulina.nowik.31/posts/292445421097936

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że chłopak w porę zdążył, zanim przyjechała policja :)

   Usuń
  2. Oj tak. Teraz tylko robię za kierowcę, bo każdy wie, że alkoholu bardzo unikam :)

   Usuń
 21. Obserwuję blog jako: Serenitka B
  Moja największa pomyłka: Moja największą pomyłką było klapnięciem na nie tym krześle co trzeba...Ale po kolei.
  Mając 13 lat spędzałam wakacje u babci. Babcia - wielka miłośniczka robótek ręcznych( w szczególności na szydełku) siedziała w domu tworząc arcydzieła co jakiś odkładając robótkę na krzesło. Tak było i tym razem.
  Ja, zmordowana zabawą wpadłam do domu z wielkim rwetesem, chcąc posadzić gdzieś tyłek i odpocząć. Jako cel obrałam sobie krzesło na które z całą siłą opadłam. Na nic zdał się w tym samym momencie krzyk babci z próbami powstrzymania przed siadaniem. Gdy usiadłam babcia powiedziała że tam była robótka i dlatego próbowała mnie powstrzymać. Ległam więc na kanapę. Babcia w tym czasie przeszukała robotkę...Nie ma SZYDEŁKA! Było - nie ma!
  Leżąc na kanapie coś mnie zakuło więc przekręciłam się na brzuch. Dotykam pośladków a tam czuję wystający drut! Przerażona wrzasnęłam że wbiło mi się coś w tyłek, to to przeklęte szydełko wbiło się na sztorc prosto w mój pośladek! Najlepsze że jak to się stało to nic mnie nie zabolało :D
  Zaczęłam płakać w wniebogłosy, zleciała się rodzina i wezwano pogotowie.
  Wyobraź sobie miny ratowników medycznych którzy zastają zawytą ze strachu 13-latkę z wystającym prętem w tyłku...Bezcenne wrażenia :D
  Okazało się że 15 cm szydełko wbiło się na 12 cm i zdecydowano o przewiezieniu mnie do szpitala na usunięcie.
  Jechałam więc do szpitala leżąc na brzuchu,z opuszczonymi gaciami i ręcznikiem przykrywającym zad by nie było większego wstydu...
  Ratownicy mieli konkretny ubaw :D
  Jakby tego było mało przy wejściu do szpitala którym wjeżdżałam na noszach stało dwóch chłopaków którzy rozbawieni zainteresowali się sytuacją a jeden zapytał czy dam mu swój numer. Upokorzenie chyba nie mogłoby już bardziej sięgnąć zenitu :D
  Później zostałam chyba z milion razy pokłuta zastrzykami a ukoronowaniem cudownego dnia było wyciąganie tego szydełka w mega bólu i w towarzystwie licznego grona lekarskiego które cytuje " takiego przypadku jeszcze nie widziało"...
  Kilka lat później znów trafiłam do tego szpitala z podejrzeniem wyrostka to chirurgowi wydałam się znajoma..na hasło "szydełko" - poznał od razu :D

  Morał z tej historii krótki: Uważamy na czym siadamy :D
  Obserwuję na Instagramie jako*: serenitka
  Lubię na FB jako*: Monika Bochman
  Udostępniłam informację o konkursie (link)*: baner serenitka-skarby-na-wieszaku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam przygodę z igłą, taka gruba do szycia wełną. Klapnęłam na fotel w który w oparcie była wbita igła. I tak plasnęłam w nią ręką, że przebiła mi dłoń na wylot. Ta stroną z oczkiem do nawlekania :P

   Usuń
  2. Uuuu, aż mnie zabolało :D
   U Ciebie przynajmniej nie było wstydu z wyjmowaniem. Ja świeciłam tyłkiem chyba z godzinę przed tłumem facetów :D

   Usuń
 22. Obserwuję blog jako: Domi
  Moja największa pomyłka:
  To było jeszcze w gimnazjum. Niezapowiedziana kartkówka na historii z nowych pojęć. W grupie A koleżance z ławki trafił się METYS, a w mojej grupie B trafił się MULAT. Mając lat 13 i mgliste pojęcie o świecie nie byłam w stanie wyjaśnić pojęcia. W desperacji szturcham koleżankę łokciem i długopisem pokazuję na mojego nieszczęsnego mulata. Ona pokazuje mi długopisem swoją definicję metysa - "osoba, której jeden z rodziców jest z rasy indiańskiej, a drugi białej". Wskazuje mi "rasę indiańską" i skrobie ołówkiem na ławce "murzyn". Ze stresu nie ogarnęłam o co jej chodzi i pod moją definicją mulata napisałam tylko owo "murzyn". Na następnej lekcji cała klasa miała ze mnie pośmiewisko, bo nauczycielka postanowiła wyjątkowo opowiedzieć nam co ciekawsze błędne odpowiedzi. Myślałam, żeby tylko zapaść się pod ziemię. Przez następne kilka tygodni nie było mi to zapomniane. To była duża pomyłka, która kosztowała mnie, kujonkę, mnóstwo wstydu. ALE największą pomyłką jest i tak to, że Ci się do tego tu przyznaję, bo chciałam ten dramat zabrać do grobu. ;)

  Obserwuję na Instagramie jako*: domimakeupartist
  Lubię na FB jako*: Dominika M.
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link)*: https://www.facebook.com/dominika.em/posts/10206855415292494

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak napisałaś na FB, że można się pośmiac to weszłam :D haha Historia AnityB rozwaliła mnie na łopatki hahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko jej, szydełko tez rozbawiło mnie do łez :)

   Usuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy

Archiwum bloga

Jeden ze 50 najlepszych blogów urodowych

zBLOGowani.pl

Najchętniej czytane

Moja lista blogów

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Etykiety

-417 4 LONG LASHESH 7 uniwersalnych prezentów A England AA AA WINGS of Colour Adidas Akademia Makijażu Alessandro International allepaznokcie Alterra Alverde Anastasia Beverly Hills ANNY ANTI-AGING Apis AQUIESSE ARBONNE Argan Oil ARKANA Aromaleight Aromatella Artdeco Artego Artistic Colour Revolution ASIAN BOX Astor Atelier Cologne Aussie AVA Laboratorium Avene Avon AWGM B Loves Plates Balea BALSAM DO CIAŁA Bandi Bare Minerals Barry M Bath and Body Works Batiste baza BAZY Bdellium Tools Beauty Forum BEAUTY LAST MINUTE BEAUTYBLENDER BECCA Bell Bell HypoAllergenic Ben Nye Benefit BEST OF... bezwodne marble BIELACTWO Bielenda BingoSpa Bio-Oil Bioderma Biolage Biolaven Bioliq Biolonica Bionigree BIOTHERM Biust Biżuteria BLACK FRIDAY BLOG BOX Blushe BŁYSZCZYKI Bomb Cosmetics Born Pretty Store. Botanicals Bourjois box Box by Drogerium BRONZER BRWI Bumble and bumble Bumble and bumble. Bundle Monster BURBERRY Butter London byly depil Calvin Klein Caolin Catrice Cattier CBL Celia CelluBlue cellulit Chanel China Glaze Chopard Ciało Ciate Cienie claire's Clarena CLARINS Clinique CND CO WARTO KUPIĆ... Coastal Scent Collection 2000 Color Blast Color Club Color OF THE YEAR 2019 Color OF THE YEAR 2020 Colors by Llarowe COLOUR ALIKE cosnature Cuccio CZAS TO PIENIĄDZ CZEGO PRAGNĄ KOBIETY Dance Legend Darling Diva Deborah Lippmann Decubal Delia DENKO depilacja Derma Color DERMACOL DERMASTIC Dermika Dermo Future Diamond Dior DKNY dłonie Douglas Dove doz.pl Dr Irena Eris Dr. Jart Dr. Wilsz Norel DRY MARBLE Dziecko Eccotools Eclair ECOSPA EDM Eko Elancyl Elf Emolium Eos Epil Touch Erborian Eris ESOTIQ Essence Essie Estee Lauder Eveline Everyday Minerals Evree evrēe® Eyeliner Faberlic Farmona FARSALI FAVE FEMININE CHUMMY Fennel Fenty FILMY Flormar Flos-Lek FOR LIFE&MADAGA FORMULA X Foxy Paws Garnier Giorgio Armani Givenchy Glam Brush GLAMGLOW Gliss Kur Golden Rose Gosh Green Pharmacy Guerlain Gusto Barcelona Harmonique Haul Hean Heart&Home Helena Rubinstein HERMES Himalaya HOLIKA HOLIKA HONEY THERAPY HOURGLASS Huda Beauty human+kind Iceberg Ikarov ILES DU VENT Illamasqua Illua ILNP Indigo Inebrya Inglot Ingrid Initiale Botanica INNE Insight iossi Isadora It's Skin Iwostin JAK PRZETRWAĆ JESIEŃ Jane Iredale Jantar Jesień Jessica Jo Malone Joanna JOHN FRIEDA Joppa Minerals Joy Box Juliette has a gun K-BEAUTY Kallos KANU KB SCHIMMER KEENWELL Kerastase KEVIN MURPHY KIKO Kinetics Kiss Me Silly KLAPP. Kleancolor Klorane Kobo Kodi Kokardi Kolastyna Konkursy korektor Korres KOSMETYCZNE NIEWYPAŁY KOSMETYCZNE SKARBY kosmetyki do mycia ciała Kosmetyki do opalania KOSMETYKI KOREAŃSKIE Kosmetyki mineralne Kredki do oczu. KREDKI DO UST krem do rąk krem do stóp krem na dzień krem na noc KREM POD OCZY Kringle Candle L'Oocittane L'Oreal L'OREAL PROFESSIONNEL L'Orient La Roche-Posay LAKIERY Lancome Lanolips Laura Conti Laura Mercier Lauress Le Petit Marseiliais Lemax Lilla Mai Lily Lolo Lioele Lirene LIU JO Llarowe LOKI Loton LOVELY Lucy Minerals Lumene Lumiere LUSH LUSH LACQUER Lyndyrella MAC Macadamia MAD Minerals Maestro MAGA Make Make Me Bio MAKE UP FOR EVER Make Up Revolution MAKIJAŻ MAKIJAŻE MALU WILZ MANIROUGE MANUFAKTURA LAWENDA MARC ANTHONY MARC JACOBS Mariza Mary Kay MASAKI MATSUSHIMA maseczki maski MATRIX Max Factor Maybelline MdU Melano MELLI CARE Meow Mia Secret Mood Ministerstwo Dobrego Mydła Misa Misslyn MIYO Models Own Mollon Monomola Morgan Taylor MoYou Moyra MUA MUD MASK MUF MUFE Murier Laboratories My Secret Nacomi Nagoya Nails Inc NAILSINC naklejki do paznokci Nars Naturalna pielegnacja Naturativ NCLA Nowości nspa NUDESTIX NUXE NYX OBAGI Oczy ODCHUDZANIE ODKRYCIA MIESIĄCA ODŻYWKA DO WŁOSÓW Oeparol OH!TOMI OILAN Olay Olejek Olejek pod prysznic Opi OPI INFINITE SHINE Organic Organique Orginal Source Orientana Oriflame Origins Orly p2 Paese Palety do makijażu Palmers Paloma PANTONE COLOR OF THE YEAR Pat&Rub PAYOT Paznokcie Peelingi Perfecta Perfumy Petal fresh PETER THOMAS ROTH Pędzle Pharmaceris Physican Formula pianki pod prysznic Pierre Rene Pilomax Planeta Organica PŁYN MICELARNY podkład PODOPHARM Pokrzepol Polish Me Silly Pollena-Ostrzeszów Polskie Świece POMADKA Poradnik-bezradnik dla mężczyzn POROZMAWIAJMY O URODZIE PORÓWNANIE KOLORÓW POST NIEKOSMETYCZNY Proderma PROMOCJE I ZNIŻKI Provoke pudełko Puder Puder' PUPA Purederm PURLES rabaty raw beauty Real Techniques Receptury Babuszki Agafii Red Blocker Regenerum Rene Furterer Revitalash Revlon Richevon Rimmel RITUALS ROSYJSKIE KOSMETYKI rozdania rozświetlacz Róże Ruby Wing SCARSILC Schopard Schwarzkopf Seboravit seche vite Secrets of Beauty Semilac Sensique Sephora serum SESJE ZDJĘCIOWE ShibyBox Shiseido Sigma Silcare SILK NATURALS SIMONE TRICHOLOGY SIMPLIC skin 79 Skincode SKINFOOD Sleek Smashbox Soap&Glory SOPHIN Soraya SPA PROFESSIONAL SPF Stara Mydlarnia stopy stylizacja włosów SUNEW SVR Sylveco Synchrovit SZAMPON Szminki świece TAGI The Balm The Body Shop The Face Shop The Secret Soap Store Tołpa Toni&Guy tonik Tony Molly Too Faced Top 10 TOP 5 - PIĘĆ PRODUKTÓW KTÓRE WARTO KUPIĆ TOP TEN ROKU TRIND TRZY KOLORY TRZY PO TRZY Tso Morori Tusz do rzęs Twarz ULUBIEŃCY ROKU Ulubione palety do makijażu Under 20 Urban Decay Usta USTA W ROLI GŁÓWNEJ VAMPSTAMP Van Cleef & Arples Versace VIANEK Vichy VICTORIA'S SECRET Vipera Vis Plantis VITA LIBERATA Walentynki WATERMARBLE Whats up Nails Wibo wit. C Włosy Wood Wick WSPÓŁPRACE WYNIKI KONKURSÓW WYPRZEDAŻ Yankee Candle Yonelle YOPE YSL Yves Rocher Yves Saint Laurent Zakupy ZAPOWIEDZI Zdobienia pazurkowe Zgaduj-zgadula Ziaja ZILA Zoeva Zoya ZRÓB TO SAM Żele pod prysznic