poniedziałek, 29 sierpnia 2016

KONKURS LATO Z ESSIE - WYGRAJ CAŁĄ KOLEKCJĘ LAKIERÓW LATO 2016


Wakacje, wakacje i po wakacjach. A wraz z końcem wakacji zaraz minie lato. Na pocieszenie zapraszam was na  letni jeszcze konkurs z essie w którym do wygrania jest cała kolekcja essie lato 2016, czyli 6 pełnowymiarowych buteleczek lakieru do paznokci w wersji profesjonalnej. O kolekcji letniej pisałam tu - KLIK.
Zadanie jest wakacyjne i mam nadzieję, że proste. Podziel się ze mną swoją wakacyjną przygodą. Zabłądziłaś w obcym mieście? Przeżyłaś wakacyjną miłość? Opisz to :)


Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?   
1. Należy być publicznym obserwatorem bloga (obserwacja przez blogger).  
2. Zgłosić się pod postem,  zgodnie z podanym wzorem:  Polubienie fan page czy obserwacja mnie na Instagramie  nie są obowiązkowe, ale pomogą zaskarbić sympatię jury :)

Obserwuję blog jako:
Moja wakacyjna przygoda:
Udostępniłam/łem informację o konkursie (link): 
Lubię fan page essie jako*:
Obserwuję na Instagramie jako*:
Lubię na FB jako*
* - warunki nieobowiązkowe  
Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Konkurs trwa od dziś do 11.09.2016 do godziny 23:59.
 
Nagrodę wybiorę ze wszystkich zgłoszeń spełniających warunki a o wynikach poinformuję w ciągu 2-3 dni na blogu i FB. Czas oczekiwania na nagrodę wynosi ok. 2 tygodnie. 

15 komentarzy :

 1. Powodzenia wszystkim :) Kolorki ładne, ale mam już zbyt dużo lakierów :P

  OdpowiedzUsuń
 2. teraz używam głównie hybryd. powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję blog jako: Owidia
  Moja wakacyjna przygoda...niestety nie będzie wesoła. Ale zapamiętamy ją razem z moim chłopakiem na długo. Wybraliśmy się na wakacje nad morze samochodem moich rodziców. Dodam, że trasa wynosi mniej więcej 500 km od naszej miejscowości, ale praktycznie cały czas autostradą, więc droga prosta. Po wspaniałym tygodniu, przyszedł w końcu czas powrotu. Biorąc pod uwagę, że droga na wakacje zajęła nam niecałe 6 godzin, nie wyruszyliśmy z samego rana, ale na luzie zrobiliśmy jeszcze zakupy, wypiliśmy kawę.. wyjechaliśmy koło 11. Nic nie wskazywało na to, że to będzie najgorsza podróż w naszym życiu. Niestety wjeżdżając na autostradę niebo zasnuły czarne chmury. Deszcz lał nieprzerwanie, zacinając prosto w szybę. Nie było widać nawet świateł samochodu jadącego przed nami. W pewnym momencie utworzył się korek. Wiadomo, o wypadek nie trudno w takich warunkach. Staliśmy w korku ok 2 godziny. W zacinającym deszczu, 250 km od domu. To jednak nic. Gdy myśleliśmy, że gorzej być nie może, nasze auto zaczęło dziwnie się zachowywać. Zapalały się różne kontrolki, zniknęło wspomaganie kierownicy, pojawił się dźwiękowy sygnał ostrzegawczy. I tak minęły nam dwie godziny przy akompaniamencie przeraźliwego wycia alarmu. Brak możliwości zjazdu, pasem awaryjnym również jechały samochody. Na szczęście gdy już przecisnęliśmy się przez miejsce wypadku i dojechaliśmy do pierwszego MOP-a, wszystko zniknęło, schłodziliśmy silnik, chłopak zrobił szybki przegląd i wszystko było w porządku. Do czasu aż po kolejnych 50 km natknęliśmy się na kolejny korek z powodu wypadku. I znów powtórka z rozrywki. W domu byliśmy dopiero ciemną nocą. Wycie alarmu dzwoniło mi w uszach jeszcze tydzień od powrotu do domu. Mam dosyć przygód wakacyjnych na dłuuuugi czas :D

  Udostępniłam/łem informację o konkursie: blogroll http://owidia-kosmetyki.blogspot.com/
  Lubię fan page essie jako: Karina S.
  Obserwuję na Instagramie jako: carinne.owidia
  Lubię na FB jako: Karina S.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję blog jako: Gocha P
  Moja wakacyjna przygoda: 2 lata temu odwiedziłam Norwegię. Najpiękniejszym, ale zarazem najcięższym dniem była wycieczka na Trolltungę, czyli Język Trola - skałę, zawieszoną 700m nad jeziorem. Widok zapiera dech w piersiach, dosłownie, bo wejście jest trudne i ktoś niezbyt wysportowany staje na górze ledwie zipiąc po 11km marszu :D Po drodze trafiła się ok. 2-metrowa niemal pionowa ściana pokryta lodem i śniegiem (w czerwcu!) Ok, jakoś się wdrapałam, ale jak z niej zejść? Staliśmy z grupką ludzi, zastanawiając się jak pokonać ścianę w dół. Wpadłam na pomysł, żeby zjechać na zadku jak w czasach dzieciństwa. Po chwili, z mokrym siedzeniem, byłam gotowa na dalszą wędrówkę :D Zerknij na zdjęcia Trolltungi w necie, a zrozumiesz, o czym mówię :)
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link): http://pazurkiiinnebzdurki.blogspot.nl/
  Lubię fan page essie jako*: -
  Obserwuję na Instagramie jako*: -
  Lubię na FB jako*: -

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę pomyśleć czy mam jakąś historię pozytywną, bo złą to mam ale nie jest to hostoria na konkurs...

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia wszystkim w konkursie!! :)
  zofiakuca.online

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję blog jako:violetta 94
  Moja wakacyjna przygoda: Moja przygoda wakacyjna, którą zapamiętam na całe życie miała miejsce rok temu w lipcu. Na koniec też będzie wyciągnięta z niej nauka, ale od początku... Mieszkam w wiejskiej gminie, więc w wakacje często organizowane są w niej różne festyny, dożynki, poświęcenie pól, zawody strażackie itp. Często takie imprezy trwają do późna, ponieważ trwają koncerty i są organizowane wspólne ogniska. Jedna z takich imprez miała miejsce 5 km od mojego domu, w tamtą stronę podrzucili mnie znajomi, z powrotem planowałam wrócić na piechotę. W sumie przez własną głupotę byłam na tej imprezie do północy, moi znajomi gdzieś się porozchodzili, a ja nie chciałam zawracać głowy rodzicom, by po mnie wyjeżdżali, więc zdecydowałam się na powrót pieszo. I tu zaczyna się moja przygoda... Nie bałam się iść po ciemku, ale że do domu było daleko i zauważyłam nadjeżdżający samochód postanowiłam machnąć ręką, by się zatrzymał. Nie raz zdażało mi się jechać autostopem, więc bez obaw i tym razem wsiadłam do obcego samochodu. W środku było 4 mężczyzn, 2 siedziało z przodu i 2 z tyłu. Gdy wsiadałam, jeden z tylnich pasażerów wysiadł i wpuścił mnie, bym siedziała w środku między nimi. Zaczęłam się czuć bardzo nieswojo i ogarnął mnie strach. Dodatkowo Ci mężczyźni zaczęli zadawać mi pytania, czy nie boję się tak wracać po ciemku, ile mam lat itp... Nawet żartowali, że wywiozą mnie do lasu i tam zostawią. Gwoździem do trumny był fakt, gdy skręcili w drogę do lasu i po pewnym odcinku jazdy zatrzymali się. Zapytali się, czy się boję, że zrobią mi coś złego. Byłam zupełnie sparaliżowana, bałam się, że mnie zgwałcą lub zabiją. Jednak po chwili strach mnie opuścił. Panowie przeprosili mnie za swoje zachowanie, powiedzieli, że ta szopka była wyłącznie nauką na przyszłość, żebym więcej tak późno nie wtracała, zwłaszcza autostopem i odwieźli mnie do domu. I teraz pewnie ktoś sobie pomyśli, kto to mógł być?? ☺ Tak, to byli panowie policjanci, którzy w ubiorze cywilnym patrolowali przebieg imrezy i jechali w kierunku mojej wsi na patrol. No i po drodze zgarnęli niewinną duszyczkę by bezpiecznie odwieźć ją do domu. Po tej całej mojej 'przygodzie' przestałam jeździć autostopem i wracać późno do domu. Kto wie, co by się stało, gdyby wtedy nie byli to policjanci.... Dziękuje za przeczytanie moich wypocin, historia nie jest zmyślona, naprawdę miała miejsce ☺
  Udostępniłam/łem informację o konkursie (link): https://www.facebook.com/magdalena.borkowska1994/posts/540378249505303
  Lubię fan page essie jako*:Magdalena Borkowska
  Obserwuję na Instagramie jako*: terranka
  Lubię na FB jako*: Magdalena Borkowska

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję blog jako: M.W.
  Moja wakacyjna przygoda:
  Wybrałyśmy się z przyjaciółką do Mediolanu, ponieważ mieszka tam jej ciocia. Przyjaciółka mówi dobrze po włosku, ja niestety znam tylko kilka słów. Aby dojechać do domu cioci należało wsiąść w metro, a potem jeszcze w autobus. Ja, osoba, która lubi czuć się bezpiecznie, wszystko miała na karteczkach. Z powodzeniem odnalazłyśmy właściwą stację i wsiadłyśmy do metra. Kiedy przejechałyśmy około pół godziny, moja przyjaciółka wstała z miejsca i chciała wysiadać. Pobiegłam za nią, a przez oszklone drzwi metra zobaczyłam wielki napis USCITA. Szybko porównałam go z napisem na karteczce. Nie zgadzał się zupełnie! Krzyknęłam: Kasiu, to nie ta stacja!!! Jednak przyjaciółka energicznie pociągnęła mnie za sobą, nic mi nie tłumacząc! Kiedy szczęśliwie dojechałyśmy do domu ciotki, opowiedziałam jej, że Kasia wysiadła na złej stacji. Ciocia zapytała: Więc jak się nazywała? Ja oczywiście wypaliłam: No jakaś USCITA! Przyjaciółka i jej ciocia chyba do dziś mają ze mnie ubaw. "Uscita" po włosku znaczy po prostu... wyjście!
  Udostępniłam informację o konkursie: https://www.facebook.com/marysia.wojcik.5/posts/1275188982531282?pnref=story
  Lubię fan page essie jako: Marysia Wójcik
  Obserwuję na Instagramie jako: thebeatlesdecade
  Lubię FB jako: Marysia Wójcik

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję blog jako: Daria K
  Moja wakacyjna przygoda:
  Moja najzabawniejsza jak dotąd przygoda wakacyjna miała miejsce dość dawno temu, bo jakieś 6 lat temu, ale zapamiętam ją pewnie na całe życie. Jechaliśmy z moim przyszłym mężem na wesele do mojej kuzynki w Krakowie. Spod kościoła droga wydawała się prosta, mieliśmy jechać w całym weselnym korowodzie samochodowym aż do samej sali bankietowej, która blisko nie była bo aż za Wieliczką. No ale jak to bywa w życiu, jedne światła, drugie światła, jakiś niewielki korek i cały korowód nagle zniknął nam z oczu...Nie wiadomo gdzie jechać dalej, więc pytamy na najbliższej stacji benzynowej. Pan mówi, żeby jechać cały czas prosto. A więc jedziemy...jedziemy i jedziemy i końca nie widać. Pytamy znowu. Nie, to już o wiele za daleko. Wracamy więc i skręcamy w polną drogę, która ma nas zaprowadzić prawie na miejsce. Po jakimś czasie na drodze staje nam radiowóz...Nie, tu przejazdu nie ma, tędy przejeżdżał będzie peleton rowerowy, droga zamknięta. No ale my na wesele jedziemy, już jesteśmy spóźnieni, nie wiemy jak jechać i co robić. Pan policjant lituje się i puszcza nas w ostatniej chwili. A więc jedziemy dalej. PO kilkunastu minutach droga...nagle się kończy. Pani z pobliskiego domku mówi, że tu przejazdu nie ma, trzeba zawrócić i jechać tam i tam. Zrezygnowani myślimy już, żeby zawrócić do Krakowa i iść do jakiejś dobrej knajpy na kolację...Darować sobie wesele bo i tak to nie ma sensu. I nagle przed naszymi oczami wyrasta piękny dworek, jak malowany, a na podjeździe mnóstwo aut. Super, dojechaliśmy, udało się. Zadowoleni idziemy między gośćmi weselnymi aż pod samą salę. Pani kelnerka częstuje nas wyśmienitym chłodnym szampanem. Ale tak patrzę, patrzę i nie wierzę...to chyba nie jest moja rodzina, na pewno nie, to jakieś obce wesele...Z tego pośpiechu trafiliśmy nie na tą imprezę co trzeba. Na szczęście ta sama pani kelnerka z uśmiechem na ustach powiedziała, że drugie wesele jest w sali obok, po drugiej stronie budynku. Los jednak chciał, żebyśmy bawili się do samego rana :-)

  Udostępniłam informacje o konkursie: https://www.facebook.com/daria.p.kepinska

  OdpowiedzUsuń
 12. Bloga obserwuję jako Michał Domański

  Moja wakacyjna przygoda

  Może nie jest śmieszna ani straszna ale jakby nie patrzeć się zdarzyła. Wyjeżdżając na weekend w Beskid Żywiecki, planowałem właściwie tylko obejrzeć hotel i ustalić szczegóły pobytu blogerów podczas VI już jesiennego Secrets of Beauty. Po drodze odwiedzić miałem jeszcze małą fabrykę świec. Ale weekend okazał się dużo bardziej intrgugujący i niezapomniany. Gdyż zaraz po wszelkich ustaleniach i odwiedzinach wylądowałem w „Danielce” niedaleko dom obok „Chałupy Chemików” w Ujsołach i nie tylko było to w malowniczych okolicznościach przyrody, z dala od świateł miejskich, dzięki czemu niebo było tak niesamowicie rozgwieżdżone :) Właściwie możne powiedzieć że wkręciłem się na „Wawrzyńcowe palenie Hudy” impreza zrobiła się z tego bardzo przyjemna bo z tyloma ciekawymi ludźmi nie miałem już dawno okazji przegadać, prześpiewać a i wypić przy ognisku. Dodać mogę tylko jedno ich było ok 40 osób a znałem wśród nich tylko jednego człowieka. Po tym weekendzie znałem już wszystkich, choć to oni wcześniej wiedzieli kim jestem. To dziwne uczucie gdy ktoś zaczyna rozmowę z tobą od słów „to ty jesteś ten bloger z warszawy” Niesamowity to był czas gdyż nie banglał tam ani internet ani telefon, by zadzwonić trzeba było iść kilkanaście minut przez las. W dwa dni wypocząłem bardziej niż podczas niejednego wyjazdu urlopowego.

  Udostępnienie https://www.facebook.com/bechemod/posts/1283637598314529?notif_t=like&notif_id=1473615240048873

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak byłam dzieckiem to każde wakacje spędzałam u rodziny na wsi pod Łodzią. Uwielbiałam tam jeździć- klimat, leniwie płynący czas, zapach świeżo upieczonego chleba i mleko prosto od krowy do dnia dzisiejszego wywołują u mnie uśmiech na twarzy. Regułą też były rowerowe wycieczki do lasu. I tak pewnego lata, mając około 11 lat, wraz z kuzynkami wybrałyśmy się na taką przejażdżkę po lasach, tym razem nieco dalej. By tam dotrzeć musiałyśmy przejechać przez duży przejazd kolejowy- nic szczególnego bo jeździłyśmy/ przechodziłyśmy nim niejednokrotnie, poza tym sam przejazd spoko- ze szlabanem, światłami i sygnalizacją dźwiękową (jak na tamte czasy i wioskę to było to wielkie łooo). Tym razem przejeżdżając przez tory koło mojego roweru wjechało w szparę płyty torowej, rower stanął dęba a ja zrobiłam fikołka, uderzając głową o beton. Nie wiem co się stało, czy to był szok ale nie mogłam się ruszyć, do tego rower zaklinował się. Najgorsze było to, że w tym czasie szlaban zaczął się opuszczać, bo miał nadjechać pociąg a ja leżałam tam jak ta kłoda. Na szczęście kuzynki ściągnęły mnie z przejazdu, ale mój ukochany rower Wigry 3 został rozjechany przez pociąg (byłam nawet przez moment sławna, bo pisało o tym w lokalnej gazetce) . Bardzo długo po tym zdarzeniu panicznie bałam się przejazdów, po paru latach mi przeszło, ale nawet teraz jak jest przejazd otwarty to zatrzymuję się i tysiąc razy rozglądam się, czy nie jedzie pociąg.

  Obserwuję blog jako: LAKIEROWA MANIA MANI
  Obserwuję na Instagramie jako*: MANIABLOG_PL
  Lubię na FB jako*: MANIABLOG_PL / MARIA MYŚLIWIEC

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy

Archiwum bloga

Jeden ze 50 najlepszych blogów urodowych

zBLOGowani.pl

Najchętniej czytane

Moja lista blogów

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Etykiety

-417 4 LONG LASHESH 7 uniwersalnych prezentów A England AA AA WINGS of Colour Adidas Akademia Makijażu Alessandro International allepaznokcie Alterra Alverde Anastasia Beverly Hills ANNY ANTI-AGING Apis AQUIESSE ARBONNE Argan Oil ARKANA Aromaleight Aromatella Artdeco Artego Artistic Colour Revolution ASIAN BOX Astor Atelier Cologne Aussie AVA Laboratorium Avene Avon AWGM B Loves Plates Balea BALSAM DO CIAŁA Bandi Bare Minerals Barry M Bath and Body Works Batiste baza BAZY Bdellium Tools Beauty Forum BEAUTY LAST MINUTE BEAUTYBLENDER BECCA Bell Bell HypoAllergenic Ben Nye Benefit BEST OF... bezwodne marble BIELACTWO Bielenda BingoSpa Bio-Oil Bioderma Biolage Biolaven Bioliq Biolonica Bionigree BIOTHERM Biust Biżuteria BLACK FRIDAY BLOG BOX Blushe BŁYSZCZYKI Bomb Cosmetics Born Pretty Store. Botanicals Bourjois box Box by Drogerium BRONZER BRWI Bumble and bumble Bumble and bumble. Bundle Monster BURBERRY Butter London byly depil Calvin Klein Caolin Catrice Cattier CBL Celia CelluBlue cellulit Chanel China Glaze Chopard Ciało Ciate Cienie claire's Clarena CLARINS Clinique CND CO WARTO KUPIĆ... Coastal Scent Collection 2000 Color Blast Color Club Color OF THE YEAR 2019 Color OF THE YEAR 2020 Colors by Llarowe COLOUR ALIKE cosnature Cuccio CZAS TO PIENIĄDZ CZEGO PRAGNĄ KOBIETY Dance Legend Darling Diva Deborah Lippmann Decubal Delia DENKO depilacja Derma Color DERMACOL DERMASTIC Dermika Dermo Future Diamond Dior DKNY dłonie Douglas Dove doz.pl Dr Irena Eris Dr. Jart Dr. Wilsz Norel DRY MARBLE Dziecko Eccotools Eclair ECOSPA EDM Eko Elancyl Elf Emolium Eos Epil Touch Erborian Eris ESOTIQ Essence Essie Estee Lauder Eveline Everyday Minerals Evree evrēe® Eyeliner Faberlic Farmona FARSALI FAVE FEMININE CHUMMY Fennel Fenty FILMY Flormar Flos-Lek FOR LIFE&MADAGA FORMULA X Foxy Paws Garnier Giorgio Armani Givenchy Glam Brush GLAMGLOW Gliss Kur Golden Rose Gosh Green Pharmacy Guerlain Gusto Barcelona Harmonique Haul Hean Heart&Home Helena Rubinstein HERMES Himalaya HOLIKA HOLIKA HONEY THERAPY HOURGLASS Huda Beauty human+kind Iceberg Ikarov ILES DU VENT Illamasqua Illua ILNP Indigo Inebrya Inglot Ingrid Initiale Botanica INNE Insight iossi Isadora It's Skin Iwostin JAK PRZETRWAĆ JESIEŃ Jane Iredale Jantar Jesień Jessica Jo Malone Joanna JOHN FRIEDA Joppa Minerals Joy Box Juliette has a gun K-BEAUTY Kallos KANU KB SCHIMMER KEENWELL Kerastase KEVIN MURPHY KIKO Kinetics Kiss Me Silly KLAPP. Kleancolor Klorane Kobo Kodi Kokardi Kolastyna Konkursy korektor Korres KOSMETYCZNE NIEWYPAŁY KOSMETYCZNE SKARBY kosmetyki do mycia ciała Kosmetyki do opalania KOSMETYKI KOREAŃSKIE Kosmetyki mineralne Kredki do oczu. KREDKI DO UST krem do rąk krem do stóp krem na dzień krem na noc KREM POD OCZY Kringle Candle L'Oocittane L'Oreal L'OREAL PROFESSIONNEL L'Orient La Roche-Posay LAKIERY Lancome Lanolips Laura Conti Laura Mercier Lauress Le Petit Marseiliais Lemax Lilla Mai Lily Lolo Lioele Lirene LIU JO Llarowe LOKI Loton LOVELY Lucy Minerals Lumene Lumiere LUSH LUSH LACQUER Lyndyrella MAC Macadamia MAD Minerals Maestro MAGA Make Make Me Bio MAKE UP FOR EVER Make Up Revolution MAKIJAŻ MAKIJAŻE MALU WILZ MANIROUGE MANUFAKTURA LAWENDA MARC ANTHONY MARC JACOBS Mariza Mary Kay MASAKI MATSUSHIMA maseczki maski MATRIX Max Factor Maybelline MdU Melano MELLI CARE Meow Mia Secret Mood Ministerstwo Dobrego Mydła Misa Misslyn MIYO Models Own Mollon Monomola Morgan Taylor MoYou Moyra MUA MUD MASK MUF MUFE Murier Laboratories My Secret Nacomi Nagoya Nails Inc NAILSINC naklejki do paznokci Nars Naturalna pielegnacja Naturativ NCLA Nowości nspa NUDESTIX NUXE NYX OBAGI Oczy ODCHUDZANIE ODKRYCIA MIESIĄCA ODŻYWKA DO WŁOSÓW Oeparol OH!TOMI OILAN Olay Olejek Olejek pod prysznic Opi OPI INFINITE SHINE Organic Organique Orginal Source Orientana Oriflame Origins Orly p2 Paese Palety do makijażu Palmers Paloma PANTONE COLOR OF THE YEAR Pat&Rub PAYOT Paznokcie Peelingi Perfecta Perfumy Petal fresh PETER THOMAS ROTH Pędzle Pharmaceris Physican Formula pianki pod prysznic Pierre Rene Pilomax Planeta Organica PŁYN MICELARNY podkład PODOPHARM Pokrzepol Polish Me Silly Pollena-Ostrzeszów Polskie Świece POMADKA Poradnik-bezradnik dla mężczyzn POROZMAWIAJMY O URODZIE PORÓWNANIE KOLORÓW POST NIEKOSMETYCZNY Proderma PROMOCJE I ZNIŻKI Provoke pudełko Puder Puder' PUPA Purederm PURLES rabaty raw beauty Real Techniques Receptury Babuszki Agafii Red Blocker Regenerum Rene Furterer Revitalash Revlon Richevon Rimmel RITUALS ROSYJSKIE KOSMETYKI rozdania rozświetlacz Róże Ruby Wing SCARSILC Schopard Schwarzkopf Seboravit seche vite Secrets of Beauty Semilac Sensique Sephora serum SESJE ZDJĘCIOWE ShibyBox Shiseido Sigma Silcare SILK NATURALS SIMONE TRICHOLOGY SIMPLIC skin 79 Skincode SKINFOOD Sleek Smashbox Soap&Glory SOPHIN Soraya SPA PROFESSIONAL SPF Stara Mydlarnia stopy stylizacja włosów SUNEW SVR Sylveco Synchrovit SZAMPON Szminki świece TAGI The Balm The Body Shop The Face Shop The Secret Soap Store Tołpa Toni&Guy tonik Tony Molly Too Faced Top 10 TOP 5 - PIĘĆ PRODUKTÓW KTÓRE WARTO KUPIĆ TOP TEN ROKU TRIND TRZY KOLORY TRZY PO TRZY Tso Morori Tusz do rzęs Twarz ULUBIEŃCY ROKU Ulubione palety do makijażu Under 20 Urban Decay Usta USTA W ROLI GŁÓWNEJ VAMPSTAMP Van Cleef & Arples Versace VIANEK Vichy VICTORIA'S SECRET Vipera Vis Plantis VITA LIBERATA Walentynki WATERMARBLE Whats up Nails Wibo wit. C Włosy Wood Wick WSPÓŁPRACE WYNIKI KONKURSÓW WYPRZEDAŻ Yankee Candle Yonelle YOPE YSL Yves Rocher Yves Saint Laurent Zakupy ZAPOWIEDZI Zdobienia pazurkowe Zgaduj-zgadula Ziaja ZILA Zoeva Zoya ZRÓB TO SAM Żele pod prysznic